Agenda

 

JANUARI 2018
Datum Activiteit Plaats Categorie Bijzonderheden
14 Kernploegtraining Sambo (10-12 uur) (Nico Herbert) Zwolle (NED) Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
20 NK Sambo & Combat-Sambo (inschrijven vóór 6 januari) Utrecht (NED)  NK Heycopplein 5, 3521 EX Utrecht
 27-28 Int. Tournament for the prizes of President of Rep. Of Kazakhstan Almaty (KAZ)  A Senioren (M&V)
FEBRUARI 2018
Datum Activiteit Plaats Categorie Bijzonderheden
10 Opstaptoernooi Sambo (2009 t/m 2002) Ommen (NED) Meedoen in eigen (judo)jas, korte broek en zonder schoentjes.
11 Kernploegtraining Sambo (10-12 uur) (Carel Winter) Zwolle (NED) Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
16-17 Int. Tournament for the prizes of President of Belarus (M) Minsk (BLR) A
24-25 Cup Int. Tournament, Memorial V. Gordeev (M) Bishkek (KGZ) B
MAART 2018
Datum Activiteit Plaats Categorie Bijzonderheden
4 Kernploegtraining Sambo (10-12 uur) deze wordt verplaatst naar 11 maart in Dalfsen. Zwolle (NED) Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
10 Dutch Open Sambo & Combat-Sambo 2018 Dalfsen (NED)   Opgeven vóór 10 februari 2018
11 International Sambo Training / Bondstraining (Maykel Claassen) Dalfsen (NED) Opgeven vóór 10 februari 2018
11 Algemene bestuursvergaderingen
 21-22 International Course for Referees Moskou (RUS)
23-24 World Cup Memorial A. Kharlampiev (M&F, Combat-Sambo) Moskou (RUS) World Cup Voor NL Selectie senioren
31 10e Sachsen Pokal (Internationaal Toernooi) Heidenau (GER)
APRIL 2018
Datum Activiteit Plaats Categorie Bijzonderheden
8 Kernploegtraining Sambo (10-12 uur) (Johan Jaspers Faijer) Zwolle (NED) Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
13-15 EK Sambo voor Jeugd en Junioren Praag (CZE) EK 2001-2000 (jeugd), 1999-1998 (junioren)
20-21 Int. Tournament, Memorial Yu. Potapov (M/F) Vladivostok (RUS) A
21 British Open Sport Sambo Championships Folkestone (GBR)
29 Kernploegtraining Sambo (10-12 uur) (Andrey Homeylev) Zwolle (NED) Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
MEI 2018
Datum Activiteit Plaats Categorie Bijzonderheden
10-11 Int. tournament among Youth (cadets) team Saint-Petersburg (RUS) B 1999-2001, 1998-eerder
13 Kernploegtraining Sambo (10-12 uur) (Nico Herbert) Zwolle (NED)   Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
18-20 EK Sambo & Combat-Sambo voor Senioren Athene (GRE) EK
26 VIII International Sambo Cadets Tournament 2017 Siaulai (LTU)
25-26 Grand Prize of Paris Sambo & Combat-Sambo (vanaf 18 jaar) Parijs (FRA) B
26 Scottish and British Open Sambo Dumfries (SCO) B
JUNI 2018
Datum Activiteit Plaats Categorie Bijzonderheden
9 Sambo Tournament Lüneburg (ook minder ervaren) Lüneburg (GER)
15-16 Int. Tournament, FIAS President’s Cup Donghae (KOR) B
17 Kernploegtraining Sambo (10-12 uur) (Carel Winter) Zwolle (NED) Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
17 Algemene bestuursvergaderingen
JULI 2018
Datum Activiteit Plaats Categorie Bijzonderheden
7 Belgium Open Sambo & Combat-Sambo Tournai (BEL)
8 Kernploegtraining Sambo (10-12 uur) (Maykel Claassen) Zwolle (NED) Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
16-17 Int. Tournament “Beach Sambo Open” Limassol (CYP) B
27-29? Sambo Trainingskamp SBN Ommen (NED) Onder voorbehoud
AUGUSTUS 2018
Datum Activiteit Plaats Uitnodiging Bijzonderheden
18-19 Int. Tournament, Memorial M. Burdikov Kstovo (RUS) B Senioren (M&V)
25-28 Trainingskamp Carcassonne (FRA)
26 Kernploegtraining Sambo (10-12 uur) (Johan Jaspers Faijer) Zwolle (NED) Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
SEPTEMBER 2018
Datum Activiteit Plaats Categorie Bijzonderheden
4 Int. Tournament in Combat-Sambo Irkutsk (RUS) B
7-8 Int. Tournament for the prizes of CSTO, Youth Moskou (RUS) B
8-9 Int. Tournament memorial A. Tschocheli (M) Tbilisi (GEO) B
9 Int. Team Tournament among Students Memorial S. Novi-Sad (SRB) B
15-16 European Sambo Cup (M&F) Madrid (ESP) Voor NL Selectie Senioren
16 (o.v.b.) Kernploegtraining Sambo (10-12 uur) (Andrey Homeylev) Zwolle (NED) Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
21-22 Int. Tournament Memorial A. Dogi (M&F) Kishinev (MDA) B
28 European Union Sambo Cup Riga (LAT) Voor NL Selectie Jeugd/Junioren/Senioren
29  Presidents Cup, team event Belfast (IRL) B Voor NL Selectie Senioren
OKTOBER 2018
Datum Activiteit Plaats Categorie Bijzonderheden
5-6 Int. Tournament for the prizes of the President of the Republic of Tatarstan (M&F) Kazan (RUS) A
7 Kernploegtraining Sambo (10-12 uur) (Nico Herbert) Zwolle (NED) Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
7 Algemene bestuursvergaderingen
12-14 World Sambo Championships (Y & J) Tbilisi (GEO) WK Op uitnodiging van de SBN
20-21 World Sambo Championships (Masters) N.t.b. (MAR) 35 jaar en ouder (M)
NOVEMBER 2018
Datum Activiteit Plaats Categorie Bijzonderheden
4 Kernploegtraining Sambo (10-12 uur) (Carel Winter) Zwolle (NED) Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
9-11 World Sambo Championships (Seniors) Boekarest (ROU) WK Op uitnodiging van de SBN
16 International Sambo Day
24 Open Vechtdal Toernooi Sambo Ommen (NED) C
25 Kernploegtraining SBN (10-12 uur) (Maykel Claassen) Ommen (NED) Slagenweg 3, 7731 TJ Ommen (o.v.b.)
DECEMBER 2018
Datum Activiteit Plaats Categorie Bijzonderheden
6-7 WK Sambo Cadets (2003/2002) Novi-Sad (SRB) WK Op uitnodiging van de SBN
8-9 WK Sambo Students (M&F, Teams) Novi-Sad (SRB) WK Opgeven bij SBN
9 Kernploegtraining SBN (10-12 uur) (Maykel Claassen) Ommen (NED) Campus 2-6, 8017 CA Zwolle
9 Algemene bestuursvergaderingen
14-16 Int. Tournament Memorial Pr. Eigminas Vilnius (LTU) 2003 t/m 1999