Resultaten NK Sambo en Combat-Sambo 2016

Op zaterdag 26 november vond in De Trefkoele+ het Nederlands Kampioenschap Sambo en Combat-Sambo plaats. Er werd hard maar sportief gestreden. De uitslagen vind je hier onder. Het volgende NK staat gepland op 18 februari. Reden hiervan is dat het voor de EK en WK plaats vindt om een betere selectie te maken.

Resultaten Sport-Sambo

Resultaten van de meisjes geboren in 2004 t/m 2005 Poule 1 (-47 kg)
! 1 ! Maaike de Vries – Sambo on Fire
! 2 ! Lais Schottert – Sambo on Fire
! 3 ! Lindy Zandman – Sportcentrum Emsland

Resultaten van de meisjes geboren in 2002 t/m 2003 Poule 2 (-47 kg)
! 1 ! Annabel Weber – Sambo on Fire
! 2 ! Iwan ten Brink – Sambo on Fire
! 3 ! Ilse Schepers – Sportcentrum Emsland

Resultaten van de meisjes geboren in 2000 t/m 2001 Poule 5 (-65 kg)
! 1 ! Zoe Klunder – Sambo on Fire
! 2 ! Celine Kolkman – Sambo on Fire
! 3 ! Vera van t Zand – Sambo on Fire

Resultaten van de meisjes geboren in 1977 t/m 1999 Poule 9 (-56 kg)
! 1 ! Paula Borgonje – Shoganai Dronten
! 2 ! Sacha Buwalda – Shoganai Dronten
! 3 ! Annalin Exel – Yoko-Suma

Resultaten van de meisjes geboren in 1977 t/m 1999 Poule 10 (-68 kg)
! 1 ! Kim Smit – Vechtsport Veendam
! 2 ! Nadine Laarman – Renshu Fights

Resultaten van de meisjes geboren in 1977 t/m 1997 Poule 11 (+68 kg)
! 1 ! Natasja Meijer – Sambo on Fire
! 2 ! Merlissa Scholing – Sambo on Fire
! 3 ! Caitlin Heerikhuisen – Shoganai Dronten

Resultaten van de jongens geboren in 2002 t/m 2003 Poule 4 (+65 kg)
! 1 ! Daan Wolf – Spcntrm Graafland
! 2 ! Sjors Ijpelaar – Yoko-Suma
! 3 ! Chevelle Fransen – Sportcentrum Rust

Resultaten van de jongens geboren in 2001 t/m 2003 Poule 3 (-59 kg)
! 1 ! Daan Schreurs – Sportcentrum Emsland
! 2 ! Noah Jaspers Faijer – Sambo on Fire
! 3 ! Coen Veenstra – Yoko-Suma

Resultaten van de jongens geboren in 2000 t/m 2001 Poule 6 (-78 kg)
! 1 ! Lars Brinkhuis – Sportcentrum Emsland
! 2 ! Dylan Smulders – Spcntrm Graafland
! 3 ! Roel Luijnenburg – Spcntrm Graafland

Resultaten van de jongens geboren in 1998 t/m 1999 Poule 7 (-68 kg)
! 1 ! Daniel Wassenaar – Shoganai Dronten
! 2 ! Lucas Hoogendijk – Spcntrm Graafland
! 3 ! Jan van Bruggen – Spcntrm Graafland
! 3 ! Iwan Lubbers – Sportcentrum Emsland

Resultaten van de jongens geboren in 1998 t/m 1999 Poule 8 (-81 kg)
! 1 ! Jasper van den Born – Shoganai Dronten
! 2 ! Lars van der Veen – Sambo on Fire
! 3 ! Bob wladimir Krigina – Sportclub Orient

Resultaten van de jongens geboren in 1978 t/m 1997 Poule 12 (-68 kg)
! 1 ! Pim Graafland – Spcntrm Graafland
! 2 ! Leroy Schuijers – Sambo on Fire
! 3 ! Darnell Bakker – Yoko-Suma

Resultaten van de jongens geboren in 1978 t/m 1997 Poule 13 (-74 kg)
! 1 ! Johan Jaspers Faijer – Sambo on Fire
! 2 ! Felipe Homeijlev – Sportclub Orient
! 3 ! Rowan Gelling – Vechtsport Veendam

Resultaten van de jongens geboren in 1978 t/m 1997 Poule 14 (-82 kg)
! 1 ! Maarten Tol – Sportcentrum Rust
! 2 ! Martin Stolt – Renshu Fights
! 3 !

Resultaten van de jongens geboren in 1978 t/m 1997 Poule 15 (+82 kg)
! 1 ! Remo Smeer – De Halter Zaandam
! 2 ! Robert van der Wal – Sportcentrum Emsland
! 3 ! Pieter-Paul Schouten – Spcntrm Graafland

Resultaten Combat-Sambo

Resultaten van de jongens geboren in 1960 t/m 1998 Poule 101 (-74 kg)
! 1 ! Pim Graafland – SC Graafland
! 2 ! Felipe Homeijlev – Sportclub Orient
! 3 ! Kelvin van den Dop – Sportcentrum Rust
! 3 ! Tim Giskes – Renshu Fights

Resultaten van de jongens geboren in 1960 t/m 1998 Poule 102 (-82 kg)
! 1 ! Jelle Buisman – Buisman
! 2 !
! 3 !

Resultaten van de jongens geboren in 1960 t/m 1998 Poule 103 (-90 kg)
! 1 ! Lennart Siefkes – Vechtsport Veendam
! 2 ! PieterPaul Schouten – SC Graafland
! 3 ! Marino van Dijk – Renshu Fights

Resultaten van de jongens geboren in 1960 t/m 1998 Poule 104 (+90 kg)
! 1 ! Lorenzo Croes – Renshu Fights
! 2 ! Will Kwekkeboom – Kwekkeboom
! 3 ! Jitse Schone – Sportcentrum Rust
! 3 ! Pierre Rijnvis – Sportcentrum Rust